O mně

přes 52 let miluju život

​Tahle stránka je pro mojí rodinu, pro mé kamarády, pro ty,
 které zajímám "Já" nebo "Cesta" po Indonesii bez CK.

Hltám každé vyprávění o cestách.
 Hledám ve vzpomínkách "důvody" proč už jsem dávno nevyrazila.

Je čas to změnit, najit "způsoby" 
a na Cestu se vydat.

Tak už letím:-)

Komentáře

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Flores - Kelimutu

Jáva - Bromo