Výlet lodí s Wanuou
S agenturou Wanua komunikuje Jana už asi tři měsíce. Nejprve to na ně bylo moc brzo, pak chtěli 50% zálohu. Ta nechtěla odejít z Janina účtu. Chtěli všechny možný data včetně data narození účetního. Pak platba odešla, ale Wanue nepřišla. Když se odstranila vzniklá chyba, tak se na 14 dní odmlčeli. Pak konečně přišla faktura. Když ji Jana prostudovala, tak zjistila, že je vystavena na výlet v opačném směru. Ale vše dobře dopadlo, vědí zde o nás a zítra nasedáme a jedem. Asi se ozvu až v sobotu. 1. 11. dopo nasedáme do minibusku Wanua a přejíždíme přes Lombok a okolo jedný už bydlíme ve společné kajutě na horní palubě. Boty máme ve jednom koši, velký batohy v podpalubí. Po obědě fasujeme šnorchly a koukáme na překrásný korálový zahrádky, plný sasanek a kapradin a všemožně barevnejch rybiček. Škoda, že nemám foťák do vody. Jsou tu kromě posádky samý "bledý tváře", všichni do 35 let + my dvě. Celkem 20 ks baťůžkářů ze všech koutů světa. Argentína, Portugalsko, Brazílie, F...