Aha - mlha na letišti Praha - mista v Singapuru jsme v Doha

Let z Prahy měl hodinu zpoždění a v Londyně nám ulítlo letadlo do Singapuru. Smířili jsme se, že strávíme noc v hotelu a v itineráři si škrtneme den v Jakartě. Ochotná slečna nám ale vymyslela let do Doha (Qatar). Zpoždění jen dvě hoďky.
Původní let: Praha (2h) Londýn (13h) Singapur (2h) Jakarta
Nový: Praha (2h) Londýn (7h) Doha (9h) Jakarta

Závěrečna piruetka

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

O mně

Flores - Kelimutu

Jáva - Bromo